You are not logged in.
^ Bogshed kuulostaa semmoiselta bändiltä jota john peel -vainaa joskus soitteli ohjelmissaan, vähän rosoisempaa indierokkia ehkäpä? tämä perustuu kyllä vain mielikuviin, ei varsinaista muistoa musiikista.
Offline
^ ok eli olin oikeilla jäljillä, pitääpä kuunnella joskus 
Offline
taylor swift kuuluu olevan suunnilleen maailman suosituin artisti tällä hetkellä. itse en osaisi nimetä ainuttakaan hänen biisiään, mahdollisesti olen joskus jonkun radiosta kuullut, mutta ei jättänyt muistijälkiä. ei taida forkallakaan olla hänelle topikkia, pitäisikö olla huolissaan?
Offline
On tääl topsulla hänelle.

In the last second of life, they're gonna show you how,
how they run this show.
Offline
On tääl topsulla hänelle.
jaahas, ei google löytänyt tai sitten kirjoitin nimen väärin ![]()
http://www.tosviol.net/ss/viewtopic.php?id=8598
perustettu jo yli kymmenen vuotta sitten eli ei varmaan tarvitse olla huolissaan, ja jos en koko tänä aikana ole missään onnistunut kuulemaan tietoisesti tän musiikkia niin ei asialla liene sitten niin väliä 
Offline
Kävin spotifyssä tsekkaamassa ja huonoa on.

Offline
Kävin spotifyssä tsekkaamassa ja huonoa on.

Offline
tämmöinen joku "post-punk" bändi kun the names, levyttikö factorylle? tänään kävelyllä kännykkäni arpoi kuulolle kappaleen nightshift ja hyvältä kuulosti. näköjään olen biisin ladannut netistä noin vuosi sitten, ei mitään mielikuvaa missä olen tähän törmännyt, mutta hyvä biisihän tämä on 
sen verran nyt tutkin että bändi ilmeisesti kotoisin brysselistä ja tuottajana martin hannett, no ilmankos toimii 
Offline
Listatkaa kaikki belgialaiset bändit
Cos

Offline
Listatkaa kaikki belgialaiset bändit
![]()
Cos
ei kyllä tullu mitään hyviä mieleen.
univers zero näyttäs olevan belgiasta?
Ti ho detto come una volta un po' di vino, dischi in vinile, sequel, ragazze, ragazze, Kauko Röyhkä?
Offline
Listatkaa kaikki belgialaiset bändit
![]()
Cos
Offline
Agathocles
Leng Tch'e
Offline